fbpx

Operater na mašini za injektovanje Kotor Varoš

T.O. „SPORTEK“ d.o.o. Kotor Varoš  raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Rad na mašini za injektovanje u sektoru proizvodnje papuča,
  • rad je organizovan u tri smjene.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema – nije uslov,
  • za kandidate koji nemaju potrebne kvalifikacije ili radno iskustvo nudimo obuku.

Preduzeće nudi:

  • Obuku za kandidate bez radnog iskustva (za vrijeme obuke radnik prima platu),
  • plaćen minuli rad, plaćeni prekovremeni sati i noćni rad u skladu sa zakonom,
  • obezbijeđen topli obrok u preduzeću,
  • plaćen regres za korištenje godišnjeg odmora,
  • isplata svih naknada plata u skladu sa zakonskim propisima,
  • neradni dani u vrijeme državnih i vjerskih praznika,
  • plaćen bonus za ostvarene rezultate,
  • plaćeni troškovi prevoza u visini mjesečne karte,
  • iz pojedinih mjesta imamo organizovan prevoz zaposlenih.

Prijave za posao Operater na mašini za injektovanje Kotor Varoš  se mogu poslati  putem opcije “Prijavite se” ili lično u prostorijama preduzeća na adresi Miloša Obilića bb, Kotor Varoš

Informacije na telefon: 051/783-484

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 10

Datum isteka: 07.10.2021

Datum objave: 08.09.2021