fbpx

Operater na postrojenju Slatina, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži radnika za poziciju

Opis posla:

  • Operaterski poslovi na postrojenju u procesu proizvodnje,
  • kako se radi o specifičnoj (novoj za ove prostore) proizvodnji, svi zainteresovani proći će konkretnu obuku za rad.

Potrebni uslovi:

  • Minimalno SSS (mašinska ili elektro) prednost, nije uslov,
  • po mogućnosti oženjene/udate osobe, takođe nije uslov,
  • spremnost na dogoročno radno angažovanje.

Preduzeće nudi:

  • Dobre uslove rada,
  • platu u rasponu između 900-1000 KM,
  • obezbjeđen prevoz do mjesta rada (ako kandidati dolaze iz Banja Luke), topli obrok,
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme, nakon probnog rada,
  • rad u jednoj smjeni od 07-15 časova.

Prijave sa biografijom za posao Operater na postrojenju Slatina, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” .

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 20.10.2019

Datum objave: 16.10.2019