Operater na zavarivanju Banja Luka

ELAS metalexpert export-import d.o.o. objavljuje konkurs za popunu radnog mjesta:

Opis posla:

  • Sastavljanje sklopova zavarivanjem prema tehničko-tehnološkoj dokumentaciji,
  • vođenje računa o ispravnosti uređaja, potrebnom alatu, mjernom i kontrolnom priboru, kao i o urednosti radnog mjesta,
  • samostalno obavljanje svih predradnji neophodnih za realizaciju radnog zadatka,
  • detaljna procesna kontrola kvaliteta u smislu zahtijevane tolerancije, kvaliteta obrade i broja pozicija,
  • vođenje evidencije po radnim nalozima,
  • vođenje evidencije o utrošku vremena prilikom procesa zavarivanja,
  • rad u smjenama.

Uslovi koje je potrebno ispunjavati:

  • SSS (III ili IV stepen) mašinskog usmjerenja,
  • poznavanje MIG-MAG i/ili TIG postupka zavarivanja,
  • odgovorno i spretno rukovanje radnim mašinama.

Poželjno je:

  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • dodatne edukacije i sertifikati.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost prijema u stalni radni odnos nakon uspješno obavljenog plaćenog probnog rada u trajanju od 3 mjeseca,
  • konkurentnu zaradu,
  • profesionalno usavršavanje,
  • stimulativno radno okruženje,
  • priliku za aktivno učestvovanje u radu i razvoju kompanije kroz lični doprinos, te izgradnju karijere.

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove i želite postati dio našeg tima, molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju i propratno pismo elektronskim putem opcije “Prijavite se” ili ih dostavite lično/poštom na adresu: ELAS metalexpert export-import d.o.o. Branka Popovića 61B, 78000 Banja Luka.

Napomena: Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Dostavljena dokumentacija ne podliježe vraćanju.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 30.11.2018

Datum objave: 01.11.2018