fbpx

Operater za call centar Banja Luka

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, privatnu zdravstvenu ustanovu, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Sređivanje/ažuriranje/pribavljanje  baze podataka preduzeća i njihovih kontakt informacija,
  • prozivanje firmi (prema pripremljenoj bazi) i prodaja kotizacija za učešće na događaju.

Uslovi:

  • Minimalno SSS,
  • radno iskustvo u telefonskoj prodaji,
  • poznavanje rada na računaru (MS Office),
  • komunikativnost, elokventnost i pozitivan stav prema poslu,
  • smisao za timski rad, disciplina, organizacione sposobnosti.

Poslodavac nudi:

  • Rad na dnevnicu,
  • radno vrijeme od 8:30h do 15:00h ,
  • obuka u toku mjeseca jula,
  • radno angažovanje u periodu od 16.08. do 29.09.2021.godine.

Vaše biografije za posao Operater za call centar Banja Luka  slati putem opcije “Prijavite se” ili na Viber 065/200-444.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.07.2021

Datum objave: 16.07.2021