fbpx

Organizator transporta (m/ž) Mostar

Brza pošta, najbrža i najsigurnija dostava pošiljki na teritoriji cijele BiH.

Privredno društvo Euro-Express d.o.o. Banja Luka, koje se bavi djelatnošću pružanja usluga iz oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis radnog mjesta:

  • Organizuje rad distributivnog centra, upravlja ljudskim resursima, procesima rada i prati rad centra u saradnji sa rukovodiocem centra,
  • svakodnevno planira, organizuje i kontroliše zaduženje i razduženje kurira pošiljkama, opremom  i sredstvima za rad,
  • vrši optimizaciju linija dostave u distributivnom centru,
  • prati ispravnost i opremljenost vozila, upućuje ih na tehnički pregled, servis i popravku,
  • organizuje edukaciju kurira na terenu, prati njihov rad i ocjenjuje osposobljenost,
  • uredno i ažurno vodi evidenciju u sistemu, odlaže i čuva potrebnu dokumentaciju,
  • uočava nedostatke u organizaciji rada centra, daje sugestije i prijedloge poboljšanja.

Opšti uslovi:

  • VSS ili SSS – poželjno saobraćajnog smjera, radno iskustvo od dvije godine na istim ili sličnim poslovima,
  • vozačka dozvola B kategorije, poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Posebne vještine:

  • Izražene organizatorske sposobnosti, vještine rukovođenja i delegiranja poslova,  inicijativnost i ustrajanost,
  • sposobnost za brzo rješavanje problema, spremnost za stalnu edukaciju, privrženost timskom radu.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji,
  • izazovan i dinamičan posao,
  • radni odnos i stimulativna primanja,
  • rad na puno radno vrijeme uz probni rad od 3 – 6 mjeseci,
  • rad u ugodnoj atmosferi.

Prijavu na oglas za posao Organizator transporta (m/ž) Mostar možete izvršiti putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 29.05.2020

Datum objave: 14.05.2020