fbpx

Pomoćni kuvar Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, najveći lanac hotela na svijetu, za potrebe ekskluzivnog hotela u Banjoj Luci, traži više saradnika za poziciju:

Opis posla:

  • Priprema hrane, čišćenje namirnica za pripremu,
  • posao pomoćnog kuvara u ekskluzivnom hotelu.

Potrebni uslovi:

  • Motivacija za ovu vrstu posla,
  • minimalno radno iskustvo je poželjno, u obzir dolaze i kandidati bez radnog iskustva,
  • timski duh i kolegijalnost.

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja,
  • petodnevna radna sedmica, dva dana slobodna u sedmici,
  • rad u smjenama,
  • radni odnos na neodređeno vrijeme sa probnim radom u trajaju od mjesec dana,
  • plaćen prevoz,
  • obezbijeđen topli obrok u hotelu.

Prijave sa biografijom za posao Pomoćni kuvar Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”  ili putem Vibera dostaviti CV na broj 065/200-444.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 15.01.2020

Datum objave: 08.01.2020