fbpx

Poslovođa maloprodajnog objekta Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Koton zbog otvaranja radnje u Banjoj Luci traži radnike

Koton Textile Limited d.o.o. preduzeće za trgovinu tekstilom na malo u specijalizovanim prodavnicama, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rukovodi maloprodajnim objektom u skladu sa zakonom i propisima,
  • rukovodi svojim timom u maloprodajnom objektu (organizacija rada po odjeljenjima, organizacija smjena, godišnji odmori, obuka zaposlenih, procena radnog učinka),
  • redovno izvještava o rezultatima rada,
  • vrši neophodna praćenja i kontrole, kako bi se osigurao kvalitet usluge kupcima,
  • organizuje prijem, pripremanje i prezentaciju robe u skladu sa zadatim uputstvima,
  • prati planove prodaje i budžeta kako bi se ostvario maksimalan profit.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme,
  • minimum 3 godine radnog iskustva u rukovođenju maloprodajnim objektom,
  • poznavanje rada na računaru (MS-Office paket)
  • aktivno znanje engleskog jezika,
  • iskustvo u vođenju ljudi i sposobnost kvalitetnog rešavanja konflikata,
  • samostalnost u radu i sposobnost timskog rada.

Nudimo Vam:

  • Dinamično i brzo rastuće radno okruženje i dugoročnu perspektivu,
  • prijatnu radnu klimu i posvećeni tim.

Prijave sa biografijom za posao Poslovođa maloprodajnog objekta Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 03.03.2019

Datum objave: 04.02.2019