Poslovođa u proizvodnji tapaciranog namještaja (m/ž) Prijedor

Ovaj oglas je istekao
Finius Banja Luka, konkurs za posao

Preduzeće „Finius“ d.o.o. Banja Luka, Poslovna jedinica Prijedor dana 28.05.2020. godine, zbog povećanog obima poslovanja, za prijem u radni odnos raspisuje sljedeći konkurs:

Uslovi za kandidate:

  • SSS, IV stepen,
  • poznavanje rada na računaru (Microsoft office, Word, Excel, Internet Explorer i sl.).
  • dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti,
  • poželjno radno iskustvo u oblasti proizvodnje namještaja.

Кratki opis poslova i radnih zadataka:

  • Odgovornost za odvijanje procesa proizvodnje tapaciranog namještaja u Poslovnoj jedinici u skladu sa procedurama i poslovnom politikom preduzeća,
  • odgovornost za ostvarivanje zadatih parametara poslovanja proizvodnje,
  • organizacija, raspoređivanje i odgovornost za rad svih zaposlenih u proizvodnom objektu,
  • kontrola zaliha repromaterijala, blagovremeno sačinjavanje trebovanja istog,
  • vođenje evidencije o prisutnosti zaposlenih radnika,
  • ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Lokacija na kojoj će se obavljati poslovi za koje se raspisuje konkurs je Prijedor, Brezičanski put bb – Prijedor 79 101.

Svi zainteresovani kandidati za posao Poslovođa u proizvodnji tapaciranog namještaja (m/ž) Prijedor svoje prijave mogu da dostave putem opcije “Prijavite se” ili putem pošte na adresu sjedišta preduzeća „Finius“ d.o.o. Banja Luka, ul. Slobodana Кusturića br. 9.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 12.06.2020

Datum objave: 28.05.2020