Procesni kontrolor kvaliteta u pogonu montaže kablovskih setova (m/ž) Aleksandrovac

Ovaj oglas je istekao
Cablex BH

Pozivamo inovativne kandidate koji su orijentisani ka timskom radu i uspjehu da se pridruže našem kolektivu u oblasti za koje raspisujemo konkurs za prijem radnika, i to:

Opis radnog mjesta:

  • Kontrola proizvodnog procesa u organizacionoj jedinici u skladu sa tehničko-tehnološkom dokumentacijom i zahtjevima kupaca,
  • obezbjeđivanje odgovarajućeg kvaliteta proizvoda u skladu sa zahtjevima i raspoloživim resursima,
  • vođenje dokumentacije o nadzoru kvaliteta u pogonu, u skladu sa internim standardima i zahtjevima kupaca,
  • otkrivanje i otklanjanje razloga za otstupanje u kvalitetu,
  • pružanje tehnološke podrške zaposlenima.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema mašinskog ili elektrotehničkog smera, ili slično,
  • smisao i želja za radom u proizvodnji i sa ljudima,
  • preciznost i pouzdanost,
  • komunikacione sposobnosti i orijentisanost ka timskom radu,
  • inovativnost, spremnost za usavršavanje i učenje.

Prednost:

  • Znanje slovenačkog ili drugog stranog jezika,
  • poznavanje ISO standarda,
  • radno iskustvo u elektronskoj ili auto industriji.

Šta Vam  Cablex nudi:

  • Zanimljiv i dinamičan posao,
  • širok spektar mogućnosti stručnog osposobljavanja i usavršavanja,
  • mogućnost napredovanja u organizaciji koja se brzo razvija,
  • zaposlenje na neodređeno vreme sa probnim radom.

Za kandidate koji budu izabrani biće organizovana obuka na lokaciji Cablex BH i po potrebi, u drugim preduzećima grupe Cablex u Sloveniji. Sve troškove obuke snosi poslodavac. Molimo da pošaljete pisanu prijavu i priložite sledeću prateću dokumentaciju:

  • CV i motivaciono pismo,
  • dokaze o ispunjavanju uslova,
  • reference.

Prijave za posao Procesni kontrolor kvaliteta u pogonu montaže kablovskih setova (m/ž) Aleksandrovac slati putem opcije “Prijavite se” ili lično predati u prostorijama Cablex BH.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 20.09.2019

Datum objave: 26.08.2019