fbpx

Prodajni inženjer Aleksandrovac, Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu proizvodnu kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda i usluga iz portfelja kompanije (industrijske mašine i uređaji (makaze za otpad, šine, drobilice za lijevanje i kalupi, prese za pakovanje i briketiranje…)),
  • priprema i izrada ponuda u vezi sa zavarivanjem i mašinskom obradom na osnovu crteža kupaca,
  • poslovna komunikacija sa postojećim klijentima, vođenje 10-15 kompanija, veći dio njih je iz BiH, a ostatak iz Austrije, odnosno EU,
  • pregovaranje sa postojećim i potencijalnim dobavljačima,
  • upravljanje prodajom reciklažnih proizvoda grupe za jugoistočni region.

Potrebni uslovi:

  • VSS mašinski inženjer ili tehnolog u proizvodnji,
  • radno iskustvo u prodaji na internacionalnom nivou,
  • iskustvo u prodaji industrijskih proizvoda (mašina i/ili uređaja),
  • iskustvo u proizvodnji komponenti i mašina – posebno u procesima zavarivanja, mašinske obrade i montaže prednost,
  • razvijene prodajne i komunikativne vještine,
  • iskustvo upravljanja projektima prednost, nije uslov,
  • poznavanje CAD programa (preferira se Solid Works) i korištenje ovih programa,
  • aktivno poznavanje engleskog obavezno, poznavanje njemačkog jezika prednost,
  • sposobnost timskog rada u internacionalnom okruženju,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije – aktivan vozač.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove, neto plata od 1800-2800 KM, moguće dodatno procentualno učešće u prodaji nakon probnog rada,
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme nakon uspješno obavljenog probnog rada,
  • obezbjeđeno vozilo,
  • pohađanje različitih programa osposobljavanja,
  • zanimljiv posao na internacionalnom nivou.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Prodajni inženjer Aleksandrovac, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite prijavu na Vibera 065/200-444

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 04.10.2021

Datum objave: 08.09.2021