fbpx

Prodajni predstavnik Banja Luka, USK i Doboj

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar za klijenta, internacionalnu kompaniju, traži izvršioce za:

Opis posla:

  • Upravljanje prodajom na terenu odgovornosti,
  • vođenje kupaca i provođenje dogovorenih aktivnosti kroz redovne obilaske,
  • pregovaranje, ugovaranje,
  • pozicioniranje robe,
  • širenje broja kupaca i asortimana kod postojećih kupaca,

Potrebni uslovi:

  • SSS/ VŠS/ VSS ekonomskog ili građevinskog smjera,
  • radno iskustvo na istim poslovima minimano tri godine,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač,
  • poznavanje rada na računaru – MS Office,
  • poželjno poznavanje engleskog jezika, nije uslov,
  • usmjerenost ka klijentu,
  • razvjene vještine pregovaranja,
  • spremnost na edukaciju i usavršavanje.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • kvartalne bonuse na ostvareni rezultat, božićnicu, regres,
  • automobil bez ograničenja za privatno korištenje,
  • telefon, računar, dnevnice…

Napomena:  jedan kandidat bi dobio regiju Istočno od Banjaluke, Doboj i dio Banja Luke, a drugi kandidat Unsko- sanski Kanton i dio Banja Luke. Kandidati ne moraju biti iz Banjaluke.

Prijave sa biografijom za konkurs Prodajni predstavnik Banja Luka, USK i Doboj slati putem opcije “Prijavite se “.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 23.01.2019

Datum objave: 11.01.2019