fbpx

Prodajni predstavnik Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu grupaciju iz oblasti metalne industrije, traži izvršioca za radno mjesto

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda i usluga iz portfelja kompanije,
  • priprema i izrada ponuda,
  • poslovna komunikacija sa postojećim klijentima, vođenje 10-15 kompanija, veći dio njih je iz BiH, a ostatak iz Austrije, Njemačke i Švajcarske,
  • pregovaranje sa postojećim i potencijalnim dobavljačima.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo u prodaji na internacionalnom nivou,
  • poželjno iskustvo u prodaji industrijskih proizvoda, mašina ili uređaja,
  • odlične komunikativne vještine,
  • obrazovanje u oblasti tehnike/mašinstva prednost,
  • aktivno poznavanje njemačkog jezika,
  • mlađa osoba, talentovana za prodaju,
  • sposobnost timskog rada u internacionalnom okruženju,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije – aktivan vozač.

Preduzeće nudi:

  • Osnovna neto plata oko 1.000 EUR-a,
  • dodatni bonusi za uspješan rad/Premium ugovor,
  • obezbjeđeno vozilo,
  • pohađanje različitih programa osposobljavanja,
  • zanimljiv posao na internacionalnom nivou.

Prijave sa biografijom za posao Prodajni predstavnik Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 19.11.2019

Datum objave: 31.10.2019