fbpx

Prodajni predstavnik / unapređivač prodaje (m/ž) BiH

Dević d.o.o. obiteljska je firma sa sjedištem u Zagrebu čiji je razvojni put započeo 1991 godine.

Poduzeće Dević Tekstil d.o.o. je renomirani  proizvođač donjeg rublja. Tražimo dinamičnu i ambicioznu osobu sa odgovarajućim stručnim obrazovanjem i višegodišnjim iskustvom za  radno mjesto prodajni predstavnik/unaprjeđivač prodaje za područje BIH Prodajni predstavnik - unapređivač prodaje (m/ž) odgovoran je za maksimizaciju prodajnih rezultata kroz dobru poziciju proizvoda u trgovinama.

Opis posla:

Na ovoj poziciji bavit ćete se poslovima koji spadaju u domenu unapređenja prodaje:

  • svakodnevni kontakt i direktna prodaja s postojećim kupcima,
  • redoviti odlasci na teren s ciljem promocije i prezentacije proizvoda,
  • pronalaženje i dogovaranje suradnje s novim kupcima,
  • prodaja i briga o kvalitetnom izlaganju proizvoda u maloprodajnim objektima, predlaganje i kontrola narudžbi prodajnih mjesta kupaca, briga o popunjenosti polica kao i provođenje dogovorenih promotivnih aktivnosti,
  • planiranje i provedba prodajnih planova te sudjelovanje u kreiranju prodajnih ciljeva,
  • izvještavanje o ostvarenim prodajnim aktivnostima,
  • uredno i ažurno poslovanje te razvoj kvalitete i usluge.

Prilikom rada dužni ste poštivati sve upute nadređenih i pravila tvrtke te uredno predavati izvještaje i dokumentaciju s terena.

Savjetovanje, održavanje i unapređivanje odnosa s postojećim i budućim kupcima

  • Aktivno traženje novih kupaca i poslovnih partnera,
  • planiranje, organiziranje, koordinacija i nadzor prodajnih aktivnosti,
  • praćenje prometa, ispunjavanje zadanih prodajnih planova i postavljenih ciljeva,
  • redovito i sustavno praćenje svih tržišnih događaja i trendova, potreba kupaca, tržišnih aktivnosti, industrije, tehnologije i zakonodavstva u području djelovanja odjela,
  • upravljanje lokalnim promotivnim aktivnostima kupaca,
  • prodaja i ulistanja, poput inovacija i promocija,
  • održavanje i razvijanje poslovnih odnosa s ključnim kupcima,
  • implementacija marketinških i prodajnih strategija za ključne kupce,
  • analiza tržišta i konkurencije; predlaganje ideja za razvoja proizvoda i prodajnih strategija,
  • provedba, praćenje i analiza uspješnosti zadanih planova,
  • osmišljavanje, izrada prijedloga prodajnih akcija i proširenje prodajnog asortimana,
  • izrada prijedloga planova prometa i unapređenja prodaje za svakog ključnog kupca,
  • kreativan i inovativan pristup svim zadacima i izazovima,
  • unaprjeđivanje prodaje kroz direktan rad na prodajnim mjestima s ciljem poboljšanja prodajnih rezultata
  • redovito posjećivanje svih prodajnih mjesta prema odobrenom ruting planu,
  • praćenje promjene u prodajnim mjestima na prodajnom području prema zaduženju i predlaganje ASM-u odgovarajućih mjera i/ili obavještavanje o nastalim promjenama,
  • praćenje aktivnosti konkurencije i obavještavanje koordinatora o saznanjima i zapažanjima,
  • savjesno i odgovorno postupanje s vozilom, robom i službenom opremom prema zaduženju,
  • predlaganje koordinatoru mjere za unapređenje prodaje u području prema zaduženju,
  • stalno usavršavanje svojih znanja iz poznavanja proizvoda i učinkovitih tehnika prodaje.

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • znanje engleskog jezika,
  • minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva kao suradnik u prodaji ili sličnim poslovima,
  • poznavanje rada na računalu (Internet, Microsoft Office),
  • samostalnost, odgovornost i ustrajnost u radu,
  • spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje,
  • izražene pregovaračke i prezentacijske vještine,
  • odlična prodajna komunikacija i retorika te komunikacija na visokoj poslovnoj razini,
  • tehničko predznanje,
  • pouzdanost, točnost i odgovornost prema radnom mjestu,
  • organizacijske sposobnosti,
  • sposobnost samostalnog rada i snalaženja u izvanrednim situacijama,
  • strukturiran, ciljan i pravovremen način rada,
  • spremnost na suradnju unutar tima,
  • fleksibilnost,
  • orijentiranost na postizanje ciljeva i sposobnost određivanja prioriteta.

Potičemo svakog pojedinca da pokaže svoje sposobnosti i potencijal usmjeren prema ostvarenju poslovnih uspjela, te nagrađujemo dobre rezultate.
Nudimo stimulativna primanja ovisno o ostvarenju ciljeva.

Prijave za posao Prodajni predstavnik / unapređivač prodaje (m/ž) BiH slati putem opcije “Prijavite se”.

Kontakt e-mail za prijave: novo@devic.hr i goran@devic.hr

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.09.2021

Datum objave: 31.08.2021