Prodajni savjetnik Banja Luka, Gradiška, Prnjavor, Derventa, Doboj

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, osiguravajuće društvo, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda osiguranja pravnim i fizičkim licima,
  • briga i unapređenje poslovnog odnosa sa klijentima,
  • koordinacija i nadzor svih poslovnih aktivnosti sa klijentima,
  • stručno savjetovanje klijenata o proizvodima i uslovima osiguranja.

Potrebni uslovi:

  • Minimalno  SSS,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač,
  • proaktivna i komunikativna osoba,
  • spremnost na terenski rad,
  • razvijene prodajne vještine,
  •  radno iskustvo iz oblasti komercijale, bankarskog sektora, mikrokreditnih organizacija ili  prodaje osiguranja.

Preduzeće nudi:

  • Edukaciju i mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • fiksni i varijabili dio plate, mogućnost ostvarivanja bonusa,
  • mobilni telefon,
  • prvi ugovor se zaključuje na određeno vrijeme u trajanju od 3 mjeseca,
  • kontinuiranu obuku.

Prijave sa biografijom za posao Prodajni savjetnik Banja Luka, Gradiška, Prnjavor, Derventa, Doboj slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 26.04.2019

Datum objave: 21.03.2019