Prodajni savjetnik za prodaju osiguranja Banja Luka, Prijedor, Doboj, Bijeljina, Trebinje, Prnjavor, Derventa

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, lidera među osiguravajućim društvima u BiH, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda osiguranja pravnim i fizičkim licima,
  • briga i unapređenje poslovnog odnosa sa klijentima,
  • stručno savjetovanje klijenata o proizvodima i uslovima osiguranja.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač,
  • razvijene prodajne vještine,
  • obavezno radno iskustvo u prodaji, bankarskom sektoru, komercijali ili na poslovima osiguranja u trajanju od minimalno 1 godine.

Preduzeće nudi:

  • Prijavu na 8 sati od prvog dana probnog perioda,
  • početna plata 700 KM neto + provizija,
  • kvartalne bonuse, regres, božićnicu,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 08 do 16 časova,
  • službeni telefon,
  • za rad na terenu koristi se službeni automobil,
  • kontinuiranu obuku.

Prijave sa biografijom za posao Prodajni savjetnik za prodaju osiguranja Banja Luka, Prijedor, Doboj, Bijeljina, Trebinje, Prnjavor, Derventa slati putem opcije “Prijavite se”  ili dostaviti CV na Viber 065/200-444

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 15

Datum isteka: 29.03.2020

Datum objave: 03.03.2020