Prodavac Banja Luka

Opposite Fashion d.o.o. je modno orjentisana kompanija koja se bavi veleprodajom i maloprodajom svih tipova ženske, muške i dečije obuće i aksesoara pod svojim brendom „OPPOSITE". Ako poznajete modne trendove, iskusan ste prodavac/čica, znate oduševiti i najzahtevnije kupce te ih inspirisati, savetovati i zaslužiti njihovo poverenje, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.

Opis posla:

  • Aktivna prodaja i savetovanje kupaca sa kvalitetnim i stručnim informacijama,
  • blagajnički poslovi,
  • briga o privlačnom i uređenom izgledu prodajnog prostora,
  • briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju robe,
  • izlaganje obuće,
  • pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju zeljenih proizvoda,
  • direktno posluživanje kupca.

Potrebna znanja:

  • Dobro poznavanje pravilnika i procedura neophodnih u radu maloprodaje,
  • MS Office (Excel, Word…).

Od Vas očekujemo:

  • Minimum SSS,
  • minimum 1 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama,
  • informatička pismenost,
  • ozbiljnost i pedantnost u radu,
  • uslužnost i prodajnu orijentisanost,
  • rad u smenama i vikendom,
  • osećaj za modu u praćenje modnih trendova,
  • poznavanje engleskog jezika.

Nudimo Vam:

  • Rad u uređenom sistemu, uz podršku cele kompanije,
  • zanimljiv, dinamičan posao u prijatnom okruženju,
  • mogućnost napredovanja,
  • redovnu i stimulativnu zaradu,
  • nudimo poziciju na kojoj je svakom zaposlenom pružena mogućnost za stvaranje karijere u našoj kompaniji, promovišući poslovni i lični razvoj naših zaposlenih.

Ukoliko ste se prepoznali u ponuđenoj poziciji, a ponuđeno radno mesto Vam predstavlja lični izazov, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.

Prijave za posao Prodavac Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Očekujemo Vaše prijave.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 6

Datum isteka: 07.03.2019

Datum objave: 08.02.2019