fbpx

Prodavac (m/ž) Banja Luka

Legend, oglasi za posao, konkursi

Legend WW d.o.o. Banja Luka raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Uslovi:

  • III, IV stepen stručne spreme,
  • najmanje 6 meseci radnog iskustva na poziciji prodavač u maloprodaji,
  • rezultatska orijentisanost i dosljednost u radu,
  • inicijativa,
  • timski rad,
  • komunikativnost,
  • želja za stalnim usavršavanjem,
  • poznavanje rada na računaru (MS Office paket),
  • poznavanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Odgovornost za ostvarenje finansijskih planova,
  • usluživanje i prodaja robe potrošačima,
  • prijem i priprema robe za prodaju,
  • izlaganje, slaganje, dopuna robe,
  • rad na kasi,
  • priprema i vođenje dokumentacije,
  • briga o izgledu, održavanje radnje, izloga i magacina.

Nudimo:

  • Obuka i usavršavanje u Retail-u i Visual Merchandising-u,
  • rad u dinamičnom i mladom timu,
  • mogućnost napredovanja.

Vašu prijavu za posao Prodavac (m/ž) Banja Luka možete izvršiti putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.11.2020

Datum objave: 29.10.2020