fbpx

Prodavac / prodavačica Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Legend, oglasi za posao, konkursi

Kompanija Eminent d.o.o. sa sjedištem u Subotici, poznata je po svojoj robnoj marki „Legend World Wide“, internacionalnom brendu sa istorijom dugom preko 20 godina. Na tržištu mode kotira kao brend koji pod svojim okriljem gaji isključivo proizvode visokog kvaliteta i vanvremenskog dizajna u koje je utisnut pečat jednostavnosti i jedinstvenosti. Istančan ukus u odijevanju je odlika ženskih i muških potrošača koji su vjerni Kompaniji već dugi niz godina.

Uslovi:

  • III, IV stepen stručne spreme,
  • najmanje 6 meseci radnog iskustva na poziciji prodavač u maloprodaji,
  • rezultatska orijentisanost i dosljednost u radu,
  • inicijativa,
  • timski rad,
  • komunikativnost,
  • želja za stalnim usavršavanjem,
  • poznavanje rada na računaru (MS Office paket),
  • poznavanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Odgovornost za ostvarenje finansijskih planova,
  • usluživanje i prodaja robe potrošačima,
  • prijem i priprema robe za prodaju,
  • izlaganje, slaganje, dopuna robe,
  • rad na kasi,
  • priprema i vođenje dokumentacije,
  • briga o izgledu, održavanje radnje, izloga i magacina.

Nudimo:

  • Obuka i usavršavanje u Retail-u i Visual Merchandising-u
  • rad u dinamičnom i mladom timu
  • mogućnost napredovanja

Vašu prijavu možete izvršiti putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 31.05.2020

Datum objave: 20.05.2020