fbpx

Prodavač / trgovac (m/ž) Sarajevo

Kuća čaja Sarajevo zapošljava. Konkursi za posao

Kuća čaja, specijalizirana trgovina prehrambenih proizvoda, zbog proširenja maloprodajnih objekata raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

Mi smo mlada kompanija koja je vrlo brzo prihvaćena u našem okruženju a bavimo se prodajom preko 250 vrsta visoko kvalitetnih čajeva. Trenutno brojimo tri poslovnice a uskoro otvaramo i četvrtu, u srcu Sarajeva. Postani i ti dio tima i uđi u naš mali svijet raskošnih mirisa, okusa i aroma.

Opis radnog mjesta:

  • Vaganje, pakovanje i prodaja čajeva; održavanje higijene radnog mjesta, prijem i provjera robe, trebovanje i aktivnosti vezane uz posao trgovca.

Opći uslovi :

  • Minimalno SSS,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 6 mjeseci,
  • poznavanje rada sa novcem,
  • potrebno osnovno znanje engleskog jezika,
  • poznavanje Microsoft office aplikacija,
  • poznavanje rada na računaru i korištenje interneta.

Posebne vještine:

  • Dobro razvijene organizacione sposobnosti, incijativnost i ustrajanost, fleksibilnost i samostalnost u radu, rad u timu i kolegijalnost, dinamičnost, samoinicijativnost, najbitnija je komunikativnost i ljubaznost prema klijentima.

Nudimo Vam:

  • Pozitivno i vedro radno okruženje,
  • obuka vezana za čajeve uz probni period od 3 mjeseca,
  • prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje,
  • rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima,
  • napredovanje u karijeri.

Prijavu na oglas možete izvršiti putem opcije “Prijavite se”

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.06.2020

Datum objave: 21.05.2020