fbpx

Produkt menadžer Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, trgovinsko preduzeće, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Narudžba robe iz sortimana (trimeri, kosilice, motorne pile, motocikli, skuteri…),
  • dogovaranje uslova saradnje,
  • kreiranje prodajne strategije i cjenovnika za veleprodaju i maloprodaju,
  • uvoz robe iz Azijskih zemalja i pregovaranje s tim kupcima,
  • kreiranje akcija (redovnih, mjesečnih i kvartalnih),
  • kreiranje izgleda proizvoda i abalaže uključujući zakonska obilježja,
  • briga oko isporuka,
  • kontrola i razvoj izlaganja asortimana u maloprodajnim objektima,
  • učešće u pripremi i analizi marketinških kampanja,
  • analizatržišta prodaje i nabavke.

Potrebni uslovi:

  • Obavezno poznavanje engleskog jezika B2 nivo,
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima, prednost kanidatima koji su radili sa partnerima iz Kine,
  • poznavanje rada u MS Office-u,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • prednost poznavanje asortimana garden mašinerije,
  • komunikativna osoba,
  • razvijenih menadžerskih vještina.

Preduzeće nudi:

  • Stalni posao,
  • dobre finansijske uslove.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Produkt menadžer Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.01.2020

Datum objave: 08.01.2020