fbpx

Profesor hemije Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

SC „LJUBIŠA MLADENOVIĆ“ Banja Luka

OPIS RADNOG MJESTA
SC „LJUBIŠA MLADENOVIĆ“
Despota S. Lazarevića bb
Banja Luka

КONКURS
za prijem na radna mjesta

1.Profesor hemije,1 izvršilac na određeno vrijeme do kraja školske 2019/2020.godine, za 4 časa sedmično.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
Pored opštih uslova predviđenih Zakonom o radu i posebnih uslova propisanih Zakonom o srednjem obrazovanju i vaspitanju („Sl. glasnik RS“ 41/18), kandidati treba da ispunjavaju i posebne uslove u pogledu vrste stručne spreme koja je propisana Pravilnikom o vrsti stručne spreme nastavnika i stručnih saradnika u srednjim stručnim školama („Sl. glasnik RS“ 91/09 i 29/12).

Кandidat je dužan uz prijavu dostaviti sljedeću dokumentaciju:
– diplomu o završenom obrazovanju,
– izvod iz matične knjige rođenih,
– uvjerenje o državljanstvu,
– uvjerenje da nije pravosnažnom presudom osuđivan za krivična djela učinjena protiv dostojanstva ličnosti, morala, službene dužnosti, trgovine ljudima, zlostavljanja djeteta, polnog i drugog nasilja nad djetetom ili maloljetnim licem, ne starije od 30 dana,
– ljekarsko uvjerenje
– uvjerenje o položenom stručnom ispitu.

Dokumenti koji nisu originalni dostavljaju se u ovjerenim kopijama.
Prijave se podnose na adresu: Srednjoškolski centar „Ljubiša Mladenović“, Despota Stefana Lazarevića bb, 78 000 Banja Luka, sa naznakom „PRIJAVA NA КONКURS“.
Кonkurs je otvoren 7 dana od dana objavljivanja.

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 21.11.2019

Datum objave: 13.11.2019