fbpx

Programer početnik Gradiška

Ovaj oglas je istekao
konkursi za posao, poslovi, dcx, agencija spektar

Firma DCX d.o.o. Gradiška, Ul. Petra Mrkonjića br.19 raspisuje konkurs za:

Prije svega, tražimo ambiciozne i proaktivne entuzijaste koje će se uklopiti u naš tim te jednako doprinositi razvoju naprednih softverskih rješenja u više industrija u kojima radimo.

Opis posla:

  • Pružanje tehničke podrške korisnicima naših usluga putem e-pošte, uživo i telefona,
  • pružanje tehničke podrške radnim kolegama i održavanje računara,
  • istraživanje i pronalaženje rješenja za softverska i hardverska pitanja,
  • rješavanje tehničkih problema, uključujući postavljanje računa i konfiguraciju mreže,
  • održavanje i izrada web sajtova.

Uslovi:

  • Inženjer elektrotehnike/računarstva VŠS/VSS ili student završne godine,
  • sposobnost rada na poslovima programiranja i primjene softverskog inženjeringa,
  • poznavanje nekog programskog jezika, kao što su JavaScript, HTML, CSS, PHP, Ruby on Rails ili Python,
  • poznavanje relacionih baza podataka: SQL Server, Oracle, DB2, PostgreSQL ili MySQL,
  • poznavanje Internet tehnologija: ASP.NET MVC, JSP/JSF,  Spring MVC, RESTEasy, Ruby ili PHP,
  • odlične vještine rješavanja problema i komunikacijske vještine,
  • sposobnost pružanja tehničke podrške korak po korak, pismeno i usmeno,
  • poznavanje govornog i pisanog engleskog jezika,
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Prijave na konkurs za posao Programer početnik Gradiška možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 19.09.2021

Datum objave: 06.09.2021