Proizvodni radnici na poslovima hladnog kovanja Laktaši

MAHLE Electric Drives Bosnia doo Laktaši zbog povećanog obima proizvodnje raspisuje konkurs za:

Opis poslova:

  • Uređenje i održavanje mašina u proizvodnji,
  • izrada uzoraka,
  • opsluživanje mašina.

Posebni uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

Pored zakonom propisanih uslova za zasnivanje radnog odnosa traži se:

  • III/IV / V stepen obrazovanja metalske/mašinske/elektro struke,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • želja za napredovanjem i sticanjem novih znanja,
  • sklonost ka timskom radu,
  • dobro zdravstveno stanje,
  • prijatne karakterne osobine i ljubaznost,
  • profesionalan odnos  i odgovornost,
  • spremnost za odlazak na obuku na 6 mjeseci u Sloveniju.

Mi nudimo:

  • Prijatno radno okruženje,
  • mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja,
  • stabilan posao i redovna primanja.

Prijave sa biografijama o završenom stepenu obrazovanja, datumom rođenja, kontakt telefonom i radnim iskustvom se mogu slati putem pošte na adresu:  “MAHLE Electric Drives Bosnia” d.o.o.  Nemanjina 63 A ,78250 Laktaši ili putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 25.12.2018

Datum objave: 26.11.2018