fbpx

Proizvodni radnici na poslovima hladnog kovanja Laktaši

Ovaj oglas je istekao
MAHLE Electric Drives Bosnia d.o.o., Laktaši

MAHLE Electric Drives Bosnia doo Laktaši zbog povećanog obima proizvodnje raspisuje konkurs za:

Opis poslova:

  • Uređenje i održavanje mašina u proizvodnji,
  • izrada uzoraka,
  • opsluživanje mašina.

Posebni uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

Pored zakonom propisanih uslova za zasnivanje radnog odnosa traži se:

  • III/IV / V stepen obrazovanja metalske/mašinske/elektro struke,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • želja za napredovanjem i sticanjem novih znanja,
  • sklonost ka timskom radu,
  • dobro zdravstveno stanje,
  • prijatne karakterne osobine i ljubaznost,
  • profesionalan odnos  i odgovornost,
  • spremnost za odlazak na obuku na 6 mjeseci u Sloveniju.

Mi nudimo:

  • Prijatno radno okruženje,
  • mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja,
  • stabilan posao i redovna primanja.

Prijave sa biografijama o završenom stepenu obrazovanja, datumom rođenja, kontakt telefonom i radnim iskustvom se mogu slati putem pošte na adresu:  “MAHLE Electric Drives Bosnia” d.o.o.  Nemanjina 63 A ,78250 Laktaši ili putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 25.12.2018

Datum objave: 26.11.2018