fbpx

Proizvodni radnik – obućar Kotor Varoš

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, proizvodno preduzeće, traži izvršioca za radno mjesto:

Proizvodni radnik - obućar Kotor Varoš

Opis posla:

  • Ručne i mašinske operacije na proizvodnoj liniji u procesu proizvodnje sportske obuće.

Potrebni uslovi:

  • Poželjno srednja stručna sprema, smjer obućar,
  • u obzir dolaze i drugi profili srednjih škola ili NK radnici koji su spremni na obuku.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • probni rad u trajaju od mjesec dana, nakon toga ugovor na neodređeno,
  • posao organizovan u smjenama, subota radna po potrebi,
  • plaćen minuli staž, prekovremeni sati,
  • obezbijeđen topli obrok u preduzeću,
  • plaćen regres za korištenje godišnjeg odmora,
  • plaćen bonus na kraju godine,
  • obezbijeđen prevoz za radnike iz Banjaluke i Čelinca,
  • plaćeni troškovi prevoza u visini mjesečne karte za ostale kandidate.

Prijave sa biografijom za posao Proizvodni radnik – obućar, Kotor Varoš slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite biografije putem Viber-a 065/200-444

Broj izvrsilaca: 50

Datum isteka: 28.02.2019

Datum objave: 13.02.2019