fbpx

Promoter/promoterka Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Partner

Pozivamo Vas da se priključite našem timu i konkurišete na poziciju

Volite rad sa ljudima, uvijek ste ljubazni, nasmijani i predusretljivi?

Spremni ste da saslušate sagovornika i potrudite se da mu pomognete?

Opis posla:

  • Promovisanje proizvoda iz asortimana komanije,
  • edukacija i komunikacija sa potrošačima,
  • unapređenje komunikacije sa potrošačima.

Uslovi:

  • Komunikacijske vještine,
  • vještine pregovaranja,
  • organizovanost i odgovornost,
  • fleksibilnost u prihvatanju radnih zadataka.
  • vozačka dozvola „B“ kategorije.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, svoju prijavu pošaljite putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 15.05.2019

Datum objave: 30.04.2019