fbpx

Računovođa Trn, Laktaši

Ovaj oglas je istekao

„Carmen line“ d.o.o. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis poslova:

  • Robno materijalno knjigovodstvo,
  • obavljanje poslova unutrašnjeg i ino platnog prometa,
  • vođenje blagajne društva i obračun putnih naloga,
  • knjiženje izvoda,
  • knjiženje ulaznih i izlaznih faktura,
  • druga knjiženja u okviru rada službe,
  • izrada PDV prijava,
  • izrada obrazaca 1002,
  • izrada finansijskih izvještaja,
  • kontrola ispravnosti rada poslovnih jedinica putem sistemskog
    praćenja,
  • briga o urednosti i kompletnosti dokumentacije,
  • skeniranje i arhiviranje dokumentacije,
  • drugi poslovi po nalogu direktora preduzeća.

Uslovi:

  • SSS/VSS ekonomskog smjera,
  • licenca sertifikovanog računovođe ili sertifikovanog računovodstvenog tehničara,
  • iskustvo u trajanju od najmanje 2 godine,
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS office paket),
  • efikasnost, samostalnost i preciznost u radu.

Prijave za posao Računovođa Trn, Laktaši možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.06.2020

Datum objave: 04.06.2020