fbpx

Radnica u kozmetičkom salonu (ž) Nova Topola

Marković Invest RM d.o.o. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Obavljanje usluga kozmetičkih tretmana lica i tretmana tijela, masaže, i usluge pedikira, manikira i depilacije,
  • razgovar sa klijentima i pomoć u izboru odgovarajućeg tretmana.

Uslovi:

  • Minimalno SSS,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslova,
  • komuniktaivnost i spremnost na timski rad,
  • ljubaznost, odgovornost i pouzdanost.

Prijave (CV i pisma preporuke) za posao Radnica u kozmetičkom salonu (ž) Nova Topola slati putem opcije “Prijavite se” ili direktno
na adresu firme Marković Invest RM d.o.o., Nemanjina bb 78250 Laktaši.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 20.10.2020

Datum objave: 07.10.2020