Radnica u maloprodaji Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Zbog povećanja obima posla, pekoteka Manja u Banjoj Luci raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Rad na kasi u pekari,
  • izdavanje računa,
  • popis robe,
  • povrat i naručivanje robe,
  • rad u pripremi proizvodnje,
  • održavanje higijene objekta.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • osnovno poznavanje rada na računaru,
  • poželjno radno iskustvo u pekoteci, nije uslov.

Zainteresovani kanidati prijave za posao radnica u maloprodaji Banja Lukamogu slati putem opcije “Prijavite se”, lično na adresu preduzeća Krajina Klas d.o.o., Presnače bb, 78000 Banja Luka ili putem linka: http://www.manja.ba/zaposlenje

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 04.10.2018

Datum objave: 05.09.2018