fbpx

Radnica u ugostiteljskom objektu Rogoznica, Hrvatska

Caffe bar 'Queen Elisabeth' koji posluje već 20 godina raspisuje konkurs za prijem u radni odnos

Opis posla:

  • Konobarski poslovi u caffe baru.

Uslovi:

  • Iskustvo u radu u konobarskim poslovima poželjno, ali nije uslov.

Nudimo:

  • Rad tokom cijele godine, nije sezonskog karaktera,
  • rad u smjenama (radno vrijeme objekta od 7h do 24h)
  • prijava, stan i plata u iznosu od 700 do 800 eura plus bakšiš,
  • pribavljamo radnu i boravišnu dozvolu.

Prijave za posao Radnica u ugostiteljskom objektu Rogoznica, Hrvatska slati putem opcije “Prijavite se” ili kontakt telefone 0038598431129, 00385992167461.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 25.09.2020

Datum objave: 26.08.2020