fbpx

Radnica za obavljanje recepcionerskih poslova Vogošća

Ovaj oglas je istekao
Hotel Sunce, oglasi za posao, konkursi, hotel

Hotel Sunce u Vogošći: objavljuje oglas za otvoreno radno mjesto:

Uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS,
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • poznavanje rada na računaru,
  • komunikativnost i ljubaznost prema gostima,
  • prednost imaju osobe sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima.

Opis posla:

  • Rad se odvija u Vogošći – Hotel Sunce,
  • administrativni poslovi prilikom prijave/odjave gostiju hotela,
  • unošenje podataka u hotelski program,
  • izdavanje faktura,
  • primanje i spajanje telefonskih poziva po potrebi (interni i vanjski pozivi),
  • koordinacija i aktivna saradnja sa ostalim osobljem hotela.

Kandidati koji nemaju iskustva u navedenom poslu a žele pristupiti na radon mjesto nakon što ispune uslove za rad, neophodno je da prođu osnovnu obuku koja će se izvršiti od strane direktora hotela.

Zaintesovani kandidati za posao Radnica za obavljanje recepcionerskih poslova Vogošća prijave mogu slati putem opcije “Prijavite se” ili putem telefona na broj: 033 475 600.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 12.06.2020

Datum objave: 13.05.2020