Radnice na održavanju higijene Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Firma Eurosan d.o.o. Banja Luka , jedna od vodećih u oblasti prodaje profesionalnih sredstava za odrzavanje higijene, zastupnik svjetski poznatih brendova Kimberly Clark,Tork, Diversey,TTS, DonauChem, 3M, takođe se bavimo uslužnim čišćenjem za pravna lica , raspisuje konkurs za sledeća radna mjesta:

Opis posla:

  • Čišćenje i održavanje higijene u šoping centrima, kancelarijskim i drugim poslovnim prostorijama.

Potrebni uslovi:

  • SSS,
  • visok nivo lične higijene,
  • odgovorne, pouzdane osobe.

Nudimo:

  • Redovnu platu iznad prosjeka u sličnim poslovima,
  • prijavu u penziono i socijalno osiguranje,
  • dodatno nagrađivanje za kvalitetno obavljanje radnih zadataka,
  • plaćen prekovremeni rad,
  • konstantnu edukaciju iz oblasti kojom se bavi firma.

Više informacija o kompaniji na www.eurosan.rs.ba

Zainteresovani kandidati pozvati na telefon 051/456-652 ili poslati kraću biografiju putem opcije “Prijavite se”
Nakon obavljenog pregleda pristiglih prijava kandidati koji budu odabrani za usmeni razgovor biće pozvani u prostorije preduzeća na razgovor.

Broj izvrsilaca: 16

Datum isteka: 28.02.2019

Datum objave: 31.01.2019