fbpx

Radnice u proizvodnji Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Konkursi za posao Banja Luka

Firma „ARKE 2000“ doo Banja Luka, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad na mašinama za proizvodnju PE kesa.

Uslovi:

  • SSS,
  • iskustvom u proizvodnji, sa stečenim radnim navikama, ali i osobe koje nemaju radno iskustvo, a spremne su za sticanje novih znanja, vještina i navika.

Nudimo:

  • Probni rad mjesec dana,
  • plata: redovna, konkurentna u zavisnosti od obavljanja radnih zadataka.

Prijave na konkurs za posao Radnice u proizvodnji Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili na broj telefona 051/460-086 ili na adresu Braće Podgornika 81, Banja Luka.

Broj izvrsilaca: 4

Datum isteka: 20.04.2019

Datum objave: 05.04.2019