fbpx

Radnice za održavanje higijene Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Eurosan raspisuje oglas za posao Banja Luka

Preduzeće Eurosan d.o.o. Banja Luka , sa više od 15 godina iskustva u profesionalnom održavanju higijene, raspisuje konkurs za:

  Opis posla:

  • Čišćenje kancelarijskih i drugih poslovnih prostorija.

Uslovi:

  • SSS,
  • radno iskustvo poželjno, ali nije obavezno,
  • odgovorna i vrijedna,
  • profesionalan odnos prema radu,
  • spremnost na učenje i primjenu savremenih metoda rada,
  • spremnost na probni rad.

Nudimo:

  • Puno radno vrijeme,
  • redovnu platu.
  • rad sa profesionalnim alatom, opremom i zaštitom.

Zainteresovani kandidati mogu pozvati  brojeve telefona 066/716-767 i 051/456-652 ili poslati kraću biografiju putem opcije “Prijavite se”.

Nakon obavljenog pregleda pristiglih prijava kandidati koji budu odabrani za usmeni razgovor biće pozvani u prostorije preduzeća na razgovor.

Vise informacija o preduzeću na www.eurosan.rs.ba

Broj izvrsilaca: 4

Datum isteka: 18.09.2019

Datum objave: 19.08.2019