fbpx

Radnice za poslove laminiranja Aleksandrovac

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu proizvodnu kompaniju, traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad u odjelu laminiranja, ručna obrada proizvoda od plastike.

Potrebni uslovi:

  • NKV, SSS,
  • odgovorna osoba, pedantna i precizna u radu,
  • timski orijentisana.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme od 07 do 15 časova, neradna subota i nedjelja,
  • plaćen prevoz i obezbijeđen topli obrok u preduzeću,
  • mogućnost stalnog zaposlenja nakon probnog rada.
  • za vrijeme prvog mjeseca probnog rada, plata 650KM, nakon toga ugovor o radu na tri mjeseca,  plata 700 KM. Ukoliko kandidat zadovolji, dobija ponudu za rad na neodređeno vrijeme i pregovara o novoj (većoj) zaradi.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Radnice za poslove laminiranja, Aleksandrovac, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite prijavu na Viber 065/200-444

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

To apply for this job please visit the following URL: http://andrea.bogdanic@agencijaspektar →

Broj izvrsilaca: 6

Datum isteka: 27.09.2021

Datum objave: 07.09.2021