fbpx

Radnici u proizvodnji drvenih kuća Ribnik

Ovaj oglas je istekao
GalArt inovativno reginalno preduzece poznato po izradi lijepih drvenih struktura složenom metodom gradnje.

GalArt inovativno reginalno preduzece poznato po izradi lijepih drvenih struktura složenom metodom gradnje. Tražimo posvećene timske igrače koji žele korisnu i jedinstvenu karijeru konstruišući sve i svašta od drveta. GalArt vodeći brigu o korisnom trošenju prirodnih resursa naše planete traži početni nivo znanja za izgradnju drvenih gradjevina.

Opis posla:

  • Ljuštenje, siječenje, čišćenje i drugi zadaci po potrebi,
  • uokviravanje drveta (stolarija ugradnja) uključujući mjerenje polaganje drveta, sječenje, oblikovanje, izoliranje i sastavljanje,
  • rad motornom testerom, elektro i ručnih alata.

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo u stolarskoj ili građevinskoj industriji,
  • potreban sopstveni prevoz i sopstveni alat.

Nudimo:

  • Posao je fizički zahtjevan,
  • plata proporcionalana iskustvu, za početnike satnica 9.00 KM.

Prijave za posao Radnici u proizvodnji drvenih kuća Ribnik slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 12.10.2019

Datum objave: 13.09.2019