fbpx

Radnik/ca u proizvodnji Lukavac

Ovaj oglas je istekao
LED VISION Lukavac, konkursi za posao, poslovi

LED Vision d.o.o. Lukavac, oglašava poziciju

Opis posla:

  • Proizvodnja LED rasvjete,
  • postupanje prema radnom nalogu,
  • provjera materijala izdatog u proizvodnju,
  • prijava neusklađenosti,
  • rukovanje povjerenim mašinama i alatima,
  • pakovanje,
  • održavanje radnog mjesta urednim i čistim.

Uslovi:

  • SSS, elektrotehničkog ili mašinskog smijera (prednost, ali nije obavezno),
  • najmanje dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje lemljenja elektroničkih komponenti,
  • poznavanje upotrebe alata, strojeva i uređaja u oblasti elektronike i mašinstva,
  • spremnost na timski rad,
  • spremnost na rad u dinamičnom okruženju.

Nudimo:

  • Mogućnost potpisivanja Ugovora na neodređeno vrijeme,
  • mogućnost napredovanja.

Prijave za posao Radnik/ca u proizvodnji Lukavac možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.06.2020

Datum objave: 15.05.2020