fbpx

Radnik mašinskog održavanja Prnjavor

Fabrika namještaja Standard iz Prnjavora osnovana je prije 75 godina. Od 2000 godine sarađuje sa švedskom kompanijom IKEA te je kompletna proizvodnja namijenjena izvozu. Na čelu snažnog tima od 400 zaposlenih nalazi se grupa mladih i kompetentnih rukovodilaca koji upravljaju fabrikom na moderan i tržišno orjentisan način. Trenutno postoji potreba za popunu sljedećeg radnog mjesta:

Opis posla:

  • Vrši održavanje i popravku mašina i uređaja,
  • kontroliše ispravnost mašina i uređaja,
  • vodi radnu dokumentaciju i registruje dnevne zadatke.

Uslovi:

  • IV/III stepen stručne spreme mašinskog smjera,
  • 2 godine radnog iskustva u traženom stepenu obrazovanja,
  • poželjno iskustvo u mašinskom održavanju proizvodnog pogona.

Nudimo:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani,
  • prijatno i podsticajno radno okruženje,
  • stimulativna i redovna primanja,
  • usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Ako ste zainteresovani za posao Radnik mašinskog održavanja Prnjavor svoju biografiju pošaljite putem opcije “Prijavite se”  ili poštom na adresu: Standard d.o.o. Jovana Dučića 2, 78430 Prnjavor, sa naznakom „Za konkurs“.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 06.03.2020

Datum objave: 06.02.2020