fbpx

Radnik na jednostavnim poslovima Vlasenica

Na osnovu člana 48. tačka 6. Statuta Akcionarskog društva za preradu aluminijuma ‘’ALPRO’’ Vlasenica – Prečišćen tekst S broj: 16-2/16 od 28.06.2016. godine, notarski potvrđen pod brojem: OPU 2171/16 od 05.07.2016. godine, Generalni direktor raspisuje: KONKURS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Opis poslova:

  • Radi sve jednostavne poslove u pogonu/službi gdje je raspoređen ili u drugim pogonima/službama po naređenju ovlaštenog i/ili nadređenog lica,
  • odgovoran je za primjenu mjera ZNR, PPZ-e, kao i za urednost na svom radnom mjestu.

Potrebne kvalifikacije:

  • Završena osnovna škola,
  • spremnost za rad u smjenama.

Opšti uslovi:

  • Zdravstvena sposobnost,
  • da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak i da nije kažnjavan (dostavlja se pri zasnivanju radnog odnosa).

Prijave za posao Radnik na jednostavnim poslovima Vlasenica sa kratkom biografijom dostaviti poštom ili lično na adresu AD ‘’ALPRO’’ NJegoševa bb, 75440 Vlasenica ili putem opcije “Prijavite se”.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 7

Datum isteka: 13.06.2020

Datum objave: 14.05.2020