fbpx

Radnik na mašinskom čišćenju prostora Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Eurosan raspisuje oglas za posao Banja Luka

Preduzeće Eurosan d.o.o. Banja Luka, sa više od 20 godina iskustva u profesionalnom održavanju higijene, raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Rad sa mašinama za održavanje higijene, obilazak terena,dostava potrošnog materijala.

Uslovi:

  • SSS,
  • radno iskustvo poželjno ali nije obavezno.

Profil kandidata:

  • Odgovoran i vrijedan,
  • profesionalan odnos prema radu,
  • spremnost na učenje i primjenu savremenih metoda rada,
  • spremnost na probni rad.

Nudimo:

  • Redovnu platu,
  • rad sa profesionalnim alatom, opremom i zaštitom,
  • puno radno vrijeme.

Zainteresovani kandidati za posao Radnik na mašinskom čišćenju prostora Banja Luka mogu poslati kraću biografiju putem opcije “Prijavite se”  ili pozvati na telefon 051 456 651.

Nakon obavljenog pregleda pristiglih prijava kandidati koji budu odabrani za usmeni razgovor biće pozvani u prostorije preduzeća na razgovor.

Vise informacija o preduzeću na www.eurosan.rs.ba

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.05.2021

Datum objave: 21.04.2021