fbpx

Radnik na održavanju water cooler aparata Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Vivia office&home

Privredno društvo Vivia office&home d.o.o. Banja Luka raspisuje javni konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Sanitacija (čišćenje) održavanje i pregled ispravnosti water cooler aparata.

Opšti i posebni uslovi za prijem radnika u radni odnos:

  • Odgovornost
  • pedantnost i preciznost,
  • radno iskustvo poželjno na istim ili sličnim poslovima, ali nije neophodno.

Prijave koje treba da sadrže:

  • Biografiju,
  • eventualne dokaze o dodatnim znanjima i vještinama,

Sve Vaše CV prijave za posao Radnik na održavanju water cooler aparata Banja Luka možete poslati putem opcije “Prijavite se”.

Kandidati koji, na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na testiranje i razgovor

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.04.2020

Datum objave: 07.04.2020