fbpx

Radnik na održavanju water cooler aparata Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Vivia office&home

Privredno društvo Vivia office&home d.o.o. Banja Luka raspisuje javni konkurs za prijem u radni odnos

Opis posla:

  • Sanitacija (čišćenje) održavanje i pregled ispravnosti water cooler aparata.

Opšti i posebni uslovi za prijem radnika u radni odnos:

  • SSS,
  • visok nivo odgovornosti, koncentracije i tolerancije,
  • pedantnost i preciznost.

Prijave treba da sadrže:

  • Biografiju,
  • eventualne dokaze o dodatnim znanjima i vještinama.

Sve Vaše prijave, CV sa  popratnim pismom možete poslati putem opcije “Prijavite se”.

Kandidati koji, na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na testiranje i razgovor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.07.2019

Datum objave: 05.07.2019