Radnik na održavanju Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Punih 26 godina, FAGUS je prepoznatljiv brend u proizvodnji prozora i vrata na teritoriji cijele Bosne i Hercegovine. Oduvijek, naša kompanija je na prvo mjesto stavljala svoje kupce i klijente, poštujući najviše standarde kvaliteta proizvoda. Izborom FAGUS prozora i vrata ne birate samo najbolji proizvod nego i dugovječnost, pouzdanost i sigurnost.

Opis posla:

  • Rad na održavanju elektro mreže, mašina i opreme u radnom stanju
  • preuzimanje mjera protivpožarne zaštite i druge tehničke bezbjednosti
  • rad na održavanju objekta, zidarski i tesarski poslovi, vodovod
  • održavanje kruga fabrike i parkinga

Uslovi:

  • SSS – poželjno smjer električar, mašinski tehničar, mehaničar, bravar ,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • kandidat treba biti sposoban da samostalno dijagnostifikuje i otkloni standardni kvar mašine

Nudimo:

  • Siguran posao i redovnu platu,
  • rad u prijatnoj radnoj atmosferi,
  • priliku za neprekidnim napredovanjem i usavršavanjam,
  • mogućnost rada u velikoj renomiranoj kompaniji.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da radite u dinamičnom okruženju prijavite se!

Prijave se mogu slati putem opcije “Prijavite se” ili  putem pošte na adresu FAGUS HAUS, Pilanska 3, 78 000 Banja Luka ili predati lično u prostorijama preduzeća.
Kontakt telefon: 051/320-132

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 24.09.2018

Datum objave: 27.08.2018