Radnik u proizvodnji Češka Republika

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, preduzeće iz Česke Republike, traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

  • Priprema predmeta od gvoždja za proces cinkovanja, uključuje sortiranje, kačenje i vezivanje većih i manjih gvozdenih premeta, (napomena: radnik nema nikakav direktan kontakt sa kiselinom ili supstancama koje štete zdravlju, jer se proces obavlja automatski – mehanizovano),
  • dežuranje kod peći, sakupljanje prljavštine (šljake) sa površine bazena napunjenog cinkom, nadgledanje procesa cinkovanja i briga o ispravnom odvijanju procesa (radna temperatura u predjelu oko peći 40-tak stepeni),
  • skidanje sa greda pocinkovanih predmeta, završna obrada (brušenje, turpijanje neravnina, uklanjanje kapljica cinka sa ivica pocinkovanih predmeta),
  • pakovanje premeta prema zahtjevu klijenta u kutije, palete ili na drugi način,
  • rad organizovan u tri smjene.

Potrebni uslovi:

  • Za obavljanje posla pomoćnog galvanizera nije potrebna nikakva stručna sprema, dakle mogu bit i NK radnici ili bilo koja druga stručna sprema,
  • dobro zdravstveno stanje i fizička kondicija,
  • radno iskustvo na istim poslovima nije uslov,
  • jezički minimum nije neophodan iako se bilo kakvo poznavanje češkog ili slovačkog jezika smatra velikom prednošću,
  • motivacija za boravak i ostanak u Češkoj, (postoji mogućnost i za zaposlenje supruge i pomoć pri plaćanju smještajau tom sučaju, nakon isteka probnog perioda),
  • spretnost u radu sa alatima (brusilice, turpije, klješta za žicu).

Lokacija fabrike: České Budějovice – link ka više informacija:  https://en.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%A9_Bud%C4%9Bjovice

Preduzeće nudi:

  • Ugovor o radu na dvije godine sa probnim periodom u trajanju od tri mjeseca,
  • besplatan smještaj (sa plaćenim komunalijama) – radi se o novoj dvospratnoj zgradi, koja se nalazi u sklopu fabrike te se na put do posla ne gubi nikakvo vrijeeme. Smeštaj je namijeenjen isključivo radnicima fabrike. Sobe su trokrevetne, u sobama su smještene od dvijee do tri osobe. Kupatilo i kuhinja su zajednički za svaki sprat. U prizemlju zgrade se nalazi i zajednička praonica veša.
  • obezbijeđena radna oprema za obavljanje posla,
  • obezbijeđena obuka za navedene poslove,
  • plata u iznosu  od 4,00  Eura neto po satu za prvih 30 dana, nakon toga 4,3 Eura po satu neto,
  • mogućnost dobijanja akontacije u iznos od 40 Eura sedmično do primanja prve plate,
  • posao je organizovan u tri smjene,
  • postoji mogućnost prekovremenog rada ukoliko radnici žele da dodatno zarađuju.
  • plaćene troškove izdavanja ljekarskih i drugih administrativnih uvjerenja za dobijanje boravišne i radne dozvole u Češkoj,
  • obezbijeđen prevodilac  koji će vam pomoći za sve adimistrativne stvari koje slijede odmah po dolasku u Češku,
  • refundacija troškova transporta po dolasku u Češku,
  • nakon isteka probnog perioda radnik stče pravo na korišćenje godišnjeg odmora u skladu sa Zakonom Češke Republike (za 1 godnu 20 radnih dana, kasnije se to povećava),
  • svi radnici koriste vrijeme za dolazak u svoju zemlju otprilike tri puta godišnje,
  • plaćeno obavezno penziono i zdravstveno osiguranje, kao i dodatno osiguranje radnika na poslu.

Kandidat plaća sam:

  • Troškove administrativnih taksi za obradu dokumenata za dobijanje vize u Ambasadi Češke u državi čiji pasoš posjeduje (ukoliko radnik zadovolji na probnom periodu i ostane na poslu, preduzeće će refundirati i troškove koje je radnik imao za izdavanje vize (cca 35 EUR-a),
  • put u Češku- refundiraju se troškovi po dolasku,
  • putničko zdravstveno osiguranje.

Prijave sa biografijom za posao  Radnik u proizvodnji Češka Republika slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite biografiju putem Vibera  na broj: +387 65 200 444

Napomena: Aplicirati mogu državljani Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 10

Datum isteka: 15.02.2019

Datum objave: 10.01.2019