fbpx

Radnik u proizvodnji (m) Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, preduzeće za proizvodnju alkoholnih pića, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Manuelni poslovi na liniji za punjenje pića.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • godine nisu uslov,
  • poželjno iskustvo u radu na viljuškaru, nije uslov,
  • vrijedna i odgovorona osoba koja planira dugoročan angažman.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme od 07:00 do 15:00 časova, subota radna po potrebi i dodatno plaćena.

Prijave za posao Radnik u proizvodnji (m) Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili putem Vibera 065/200-444.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.08.2019

Datum objave: 12.08.2019