fbpx

Radnik u proizvodnji (m) Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, renomiranu štampariju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad na mašini koja se bavi obrezivanjem knjiga, brošura, papira uopšteno.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • zbog toga što se radi o težim fizičkim poslovima, naš klijent preferira da to bude osoba muškog pola,
  • prednost kandidatima sa prebivalištem na teritoriji opštine Laktaši.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme je od 07-15 , svaka druga subota u mjesecu je radna,
  • neto plata 520 KM + topli obrok obezbijeđen u firmi i plaćen prevoz za kandidate iz Laktaša.

Prijave za posao Radnik u proizvodnji (m) Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili putem Vibera 065/200-444.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 07.06.2020

Datum objave: 07.05.2020