fbpx

Radnik u proizvodnji (m/ž) Gradiška

"PMP Jelšingrad FMG " je dio međunarodne korporacije PMP Industries iz italijanskog grada Coseano (www.pmp-industries.com/). Specijalizovani smo za izradu teških varenih čeličnih konstrukcija visoke kvalitete. Kao dokaz o uspješnom modelu poslovanja naše firme je podatak da se gotovo 90% naših proizvoda plasira na inostrano tržište. Ponosni smo na naših 240 zaposlenih sa kojim ostvarujemo stabilan rast kako finansijski tako i proizvodnih kapaciteta.

Pozivamo sve zainteresovane kandidate da se pridruže našem uspješnom timu i apliciraju za posao radnika u proizvodnji za poslove:

  • Pripreme materijala
  • obrade proizvoda,
  • farbanja proizvoda.

Opis poslova:

  • Priprema materijala za proizvodnju,
  • obavljanje procesa proizvodnje u skladu sa definisanim uputstvom i propisanim standardima kvaliteta,
  • rukovanje povjerenim mašinama i alatima,
  • podrška u ispunjenju plana rada kolegama iz proizvodnog tima,
  • blagovremeno informisanje nadređenih o uočenim greškama nastalim u proizvodnji,
  • održavanje higijene radnog prostora,
  • poštovanje mjera bezbijednosti i zdravlja na radu.

Potrebni uslovi:

  • NK, KV ili VKV,
  • poželjno radno iskustvo na poslovima farbanja ili bravarskih poslova.

Od Vas očekujemo:

  • Preciznost,
  • spretnost,
  • odgovornost,
  • fizička spremnost,
  • orijentisanost ka radu u timu,
  • organizovanost,
  • spremnost za rad u smijenama.

Nudimo Vam:

  • Stručna obuka u prvim mjesecima rada,
  • pouzdano i stabilno radno okruženje,
  • mogućnost napredovanja,
  • stimulacije za kvalitetan rad.

Ukoliko ste motivisani i orijentisani na rezultat, želite da radite u okruženju gdje se cijene korporativne vrijednosti, a ukoliko prepoznajete “PMP Jelšingrad FMG ” kao potencijalnog poslodavca, ljubazno Vas molimo da Vašu prijavu i CV za posao Radnik u proizvodnji (m/ž) Gradiška dostavite na adresu: Šeste sanske brigade 3, 78 400 Gradiška ili putem opcije “Prijavite se”.

To apply for this job please visit the following URL: http://hr.jelsingrad@pmp-industries.com. →

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 18.08.2021

Datum objave: 19.07.2021