fbpx

Radnik u proizvodnji Malo Blaško, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, proizvodno preduzeće, traži radnike za poziciju

Opis posla:

  • Rad u procesu proizvodnje.

Potrebni uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u proizvodnji, nije uslov,
  • kako se radi o specifičnoj (novoj za ove prostore) proizvodnji, svi zainteresovani kandidati proći će konkretnu obuku za rad.
  • spremnost na dogoročno radno angažovanje.

Preduzeće nudi:

  • Početna plata 830 KM (tu je uključen topli obrok),
  • obezbijeđen prevoz do mjesta rada (ako kandidati dolaze iz Banja Luke),
  • rad organizovan u tri smjene u četvorobrigadnom sistemu.

Prijave sa biografijom za posao Radnik u proizvodnji Malo Blaško, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”  ili na Viber 065/200-444

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 10

Datum isteka: 10.11.2019

Datum objave: 06.11.2019