fbpx

Radnik u računovodstvu Banja Luka

Eurosan raspisuje oglas za posao Banja Luka

Firma Eurosan d.o.o. Banja Luka , jedna od vodećih u oblasti prodaje profesionalnih sredstava za održavanje higijene, zastupnik svjetski poznatih brendova Kimberly Clark, Diversey,TTS, DonauChem, 3M, raspisuje konkurs za sledeća radna mjesta:

Opis posla:

  • Računovodstveno-administrativni poslovi,
  • izrade faktura, kalkulacija,
  • ostali kancelarijski poslovi.

Uslovi:

  • SSS,
  •  osnovna informatička pismenost,
  •  poželjno poznavanje računovodstvenih programa,
  •  komunikativnost.

Nudimo:

  • Rad na određeno vrijeme,
  • redovna plata,
  • konstantnu edukaciju iz oblasti kojom se bavi firma.

Više informacija o kompaniji na www.eurosan.rs.ba

Zainteresovani kandidati za poziciju Radnik u računovodstvu Banja Luka trebaju poslati kraću biografiju putem opcije Prijavite se  ili pozvati  na telefon 051/456-652

Nakon obavljenog pregleda pristiglih prijava kandidati koji budu odabrani za usmeni razgovor biće pozvani u prostorije preduzeća na razgovor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 24.10.2019

Datum objave: 24.09.2019