fbpx

Radnik u skladištu/paker Trn, Laktaši

Kompanija sa dušom koja donosi osmijeh - Sretan je biti lako uz DIDACO!

Didaco commerce d.o.o. Trn – Laktaši oglašava slobodno radno mjesto

Opis posla:

  • Rad na skladištenju, prijemu, pakovanju i otpremi robe,
  • rad na svim ostalim poslovima vezanim za uredno skladišno poslovanje.

Uslovi:

  • SSS,
  • radno iskustvo od minimum jedne godine na istim i sličnim poslovima,
  • vozačka dozvola,
  • rad na računaru (MS Office),
  • spremnost na timski rad.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio našeg poslovnog tima, pošaljite Vašu radnu biografiju i popratno pismo putem opcije “Prijavite se”.

Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji na osnovu utvrđenih kriterijuma uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 25.07.2019

Datum objave: 26.06.2019