Radnik u skladištu/paker Trn, Laktaši

Ovaj oglas je istekao

Didaco Commerce d.o.o. jedna je od vodećih distributerskih kompanija u oblasti kozmetike, koja zastupa proizvode poznatih svjetskih brendova snabdjevajući trgovačke lance, parfimerije, frizerske salone, apoteke.. Iza nas stoji 18 godina uspješnog poslovanja, prisutni smo na cijeloj teritoriji Bosne i Hercegovine i trenutno zapošljavamo preko 150 radnika različitih profila.

Opis posla:

  • Tačno i precizno pakovanje proizvoda prema radnom nalogu,
  • provođenje kontrole upakovanih količina proizvoda prema radnom nalogu,
  • utovar/istovar i prijem robe u skladištu,
  • manipulacija i skladištenje robe bez oštećenja,
  • vođenje evidencije rokova trajanja proizvoda,
  • vođenje računa o sredstvima za rad, održavanje čistoće skladišnog prostora i sredstava za rad.

Očekujemo:

  • SSS,
  • odgovoran i profesionalan pristup poslu,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • samostalnost i istrajnost u radu, predantnost i tačnost, otvorenost prema drugim ljudima.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost da ostvarite odgovarajuća primanja,
  • rad u stručnom i dinamičnom okruženju,
  • mogućnost napredovanja, sticanje novih vještina i znanja.

Ako ste zainteresovani da stičete nova iskustva u našem uspješnom timu i ispunjavate gore pomenute uslove, moliko Vas da svoju prijavu s kratkom biografijom, potvrdom o radnom iskustvu (ako je moguće i mišljenje prethodnog poslodavca) zajedno sa fotografijom pošaljete putem opcije „Prijavite se“ lično ili putem pošte na adresu Kompanije, DIDACO COMMERCE DOO, Cara Dušana bb, Trn Laktaši.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 01.11.2018

Datum objave: 02.10.2018